Çerez Politikamız

Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları
MediVip Center; siteye bildirilen isim, adres ve sair şahsi bilgileri yasal bir zorunluluk olmadıkça üçüncü kişilere açıklamayacak ve istihdam ettiği yardımcı kişilerin de bu hususa uymalarını sağlamak için idari ve teknik tedbirleri alacaktır.
Kullanım ve gizlilik koşulları MediVip Center ait medivip.com.tr ve burada belirtilen Medivip Klinik logosunu taşıyan, bu sayfada listelenen tüm mikro siteler için geçerlidir. Söz konusu MediVip Center ve mikro sitelerini ziyaret ettiğinizde sitelerde yer alan kullanım koşulları ve gizlilik politikasını incelemelisiniz. Bu siteler haricindeki herhangi bir sitede Medivip Klinik logosunu görmeniz bu güvenlik ve gizlilik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamını taşımaz.
Medivip.com.tr sitesinde ki tüm materyalde sağlanan yasal haklar Medivip Klinik tarafında tutulur, kullanıcılar bilgi ve dökümanları sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir, yayınlanan bilgilerde hiçbir ticari amaç gütmeksizin yayınlanmaktadır. Yalnızca ticari olmayan kişisel kullanımınız için, olmak kaydıyla kopya edilmesine izin verilir. Burada belirtilenin dışında, hiçbir materyal kopya edilemez, tekrar üretilemez, dağıtılamaz, sergilenemez, yüklenemez, tekrar oynatılamaz, postalanamaz, verici yoluyla geçirilemez, dâhilen, fakat sınırlanmamış olarak, elektronik, mekanik, fotokopi suretiyle, kayıtlı veya herhangi başka bir şekilde çoğaltılamaz
Bu web sitesinde bulunan bilgileri gsüncellemek, değiştirmek, çıkarmak veya düzenlemek gibi işlerin yapılması MediVip Center’e ait olup, bu konudaki tüm haklara sahiptir.
Sitede yer alan bilgilerin çeşitli nedenlerle doğruluk içerecek şekilde güncellenmemesi; revizyonda gecikme, sitede olması muhtemel bir yanlışlık veya eksiklikten ya da değişiklikten ötürü MediVip Center’e hiçbir nam altında sorumluluk yüklenemez. Güncellemeye ilişkin tarih bulunması, belirtilen hususlar aksine MediVip Center’i hiçbir şekilde yükümlülük altına sokmaz.
MediVip Center e ait web sitesi ve ilgili mikro sitelerine erişimde bulunan kişi ya da kişiler Kullanım Koşullarının en son halini kabul etmiş olmakta ve ilgili web sitesindeki ziyaretçi, sitede bulunan bilgiler doğrultusunda her türlü karar ile ilgili tüm sorumluluklara sahiptir.
MediVip Center web sitesine veya bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan veya dolaylı kayıp veya zararlardan, MediVip Center sorumlu tutulamaz.
MediVip Center’e ait veya lisansı kendisinde olan marka ve hizmet işaretleri alıntı yapıldığında, MediVip Center adının bu alıntıda belirtilmesi zorunludur. MediVip Center, bu web sitesinde yer alan üçüncü taraf markalarında hiçbir sahiplik hakkı veya yakınlık iddiasında değildir. Bunun gibi üçüncü taraf markaları sadece ürün ve hizmetlerin asıl sahiplerini belli etmek için kullanılmış olup, bu markaların kullanımından MediVip Center adı geçen markalara sponsorluk ettiği veya bu markaları onayladığı anlaşılmamalıdır.
Medivip.com.tr ve mikro sitelerde Online Hizmetler ve İletişim Formları dışında bulunan tüm bölümleri kişisel bilgilerinizi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, gerekli açıklamaları okuyabilir, Hastanemiz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Online Hizmetler bölümlerimizi kullanabilmeniz için kişisel bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir.
Medivip.com.tr sitemize vermiş olduğunuz bilgiler hiçbir şekilde üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz, vermiş olduğunuz bu bilgiler ilgili sağlık kurumunun size daha kısa sürede ulaşmasını sağlamak ve sizleri bilgilendirmek amacıyla kullanılacaktır.
Bu sitede bulunan bilgi veya ifadelerin (tasarımlar, resimler, logo gibi) telif hakkı MediVip Center’e aittir. MediVip Center izni olmaksızın hiçbir şekilde kullanılamaz.
Kullanıcılar bilgi ve dökümanları sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir. Burada mevcut olan bilgiler MediVip Center önceden yazılı izni alınmaksızın kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz, hiçbir şekilde ticari amaçla kullanılamaz veya kullandırılamaz. Bu siteye erişim serbest ve anonimdir.