Check-Up Hizmeti

Check-Up kliniği kapsamında gerçekleştirilen taramalarla beraber, çok sayıda hastalığın tespit edilmesi mümkündür. İnsan vücudunu etkileyen ve sessizce yıllar içinde gelişebilen çok sayıda hastalık bulunmaktadır. 
Check-Up uygulamaları ile birlikte yapılan taramanın kapsamına göre çok sayıda hastalığın keşfedilebilmesi mümkündür. Check-Up uygulamalarında kişinin mevcut durumu öncelikli olarak analiz edilir. Doktor tarafından hastanın öyküsü, hastanın ailesinde bulunan hastalıklar ve varsa mevcut belirtileri dinlenir. Bunlar üzerinden özel Check-Up taramaları tercih edilebileceği gibi, genel taramalar kapsamında da hasta değerlendirilebilir. 
Check-Up uygulamaları genel tarama şeklinde gerçekleştirilebileceği gibi, branş özelinde de gerçekleştirilebilir. Birbirinden farklı çok sayıda farklı Check-Up uygulaması bulunmaktadır. Genel tarama Check-Up uygulamaları dışında Üroloji, Kardiyoloji gibi çok sayıda farklı branşa ait özel tarama bulunmaktadır. Bununla beraber kanser taramaları gibi hastalık özelinde gerçekleştirilen Check-Up uygulamaları da bulunmaktadır. Check-Up taramalarına girerek sağlığınızı korumak mümkündür. Check-Up taramasına dahil olmak isteyenler, kliniğimiz ile görüşerek kişi özelinde Check-Up tarama paketi oluşturabilir ve böylece düzenli olarak vücut sağlığını değerlendirilebilir.